خانه / روانشناسی / روانشناسی همسر / کدام مردان باعث از بین رفتن زندگی می شود

کدام مردان باعث از بین رفتن زندگی می شود

مردان دروغگو

آیا همسرتان در مورد چیزهای کوچک به شما دروغ می گوید؟ اینها چیزهایی کوچک است که با گذشت زمان بزرگ می‌شوند اگر نمی‌توانید چیزی را که همسرتان می‌گوید باور کنید پس با او  تشکیل زندگی ندهید.

مردان خسیس

این مرد لباس خوب با ماشین خوبی دارد اما هر موقع که با او بیرون می روید ادعا می کند که کیف پول خود را در خانه جا گذاشته و از شما میخواهد که پول غذا یا نوشیدنی را پرداخت کنید. با گذشت زمان به طور مداوم از شما پول قرض می گیرد و قول می دهد که آن را سر وقت بر می گرداند هرچه هزینه بخش جدایی ناپذیر زندگی هستند البته تا حدی که به ولخرجی منجر نشود و اسراف را به همراه نداشته باشد مردان خسیس با هزینه‌های ضروری هم مخالفت می کنند به همین دلیل باعث تشدید مشکلات در زندگی میشود.

مردان پرکار

مردی که همه زندگی اش کار است مردی که سخت کوش و موفق است رفتار او دائماً از همسرش مهمتر است و دائم در حال سفر است قرار های کاری اش را به خاطر شما لغو نمی‌کند هر موقع از او می خواهید با والدین شما ملاقات کنند به نحوی آن را انجام نمی‌دهند اگر با او ازدواج کنید از نظر مالی کمک حال شما خواهد بود اما نیازهای شما را برطرف نخواهد کرد.

مردان وابسته

مردی که می داند چگونه از یک زن مراقبت کند و مواظب او باشد که او احساس ناراحتی نکند اما وابستگی شدیدی به مادرش دارد هر اتفاق زندگی خویش را به مادرش تعریف می‌کند اگر با چنین مردی ازدواج کنید در واقع با مادر او ازدواج کرده اید.

ازدواج با مرد معتاد

دلیل بسیاری از جدایی ها اعتیاد است مردی که نگرش او به زندگی منفی است و نمی تواند آینده خوب برای همسر و خانواده اش تامین کند خانواده خودش را فدای اعتیادش می‌کند.

مردان تنبل و بیکار

مردانی که توانایی انجام کار تلاش را  ندارند موجب آزار و ناراحتی دیگران می شوند و در نهایت به مشکلات مالی گرفتار می‌شوند امروزه ما در دنیایی زندگی میکنیم که همه چیز وابسته به تلاش است پس یک زندگی بدون درآمد قابل تحمل نیست.

منبع نمناک

همچنین ببینید

چطوری تو عید اختلاف خانوادگی نداشته باشیم

پیش از اینکه فعالیت‌های گوناگون شما را گیج و آشفته کنند باید تصمیم بگیرید چه کار‌هایی برای‌تان مهم‌ترند و آن‌ها را الویت بندی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *