صفحه اصلی / زناشویی / خواستگاری،نامزدی،عقد،عروسی / چه غذاهایی را شب قبل از عروسیمان نخوریم

چه غذاهایی را شب قبل از عروسیمان نخوریم

کافئین نخورید

اولین چیزی که باید یادتان باشد این است که کافئین روی بدن تأثیر می‌گذارد. دقیق تر بگوییم کافئین برخی افراد را عصبی می‌کند. حتماً شما هم دوست ندارید روز عروسی‌تان بی‌تاب و عصبی باشید برای همین هم یادتان باشد قهوه و یا نوشیدنی‌های کافئین دار نخورید.

مواد غذایی که باعث نفخ معده می‌شوند نخورید
قبل از جشن عروسی‌تان لازمه از مصرف برخی از خوردنی‌ها که باعث نفخ و گاز معده می‌شوند بپرهیزید. یعنی اینکه دوروبر نخود، لوبیا، بروکلی، انواع کلم و کلم بروکسل خط قرمز بکشید. نفخ معده بدون شک شما را در لباس عروس یا کت و شلوار دامادی‌تان ناراحت و معذب خواهد کرد.

مواد غذایی چرب نخورید
زمانی که مواد غذایی چرب مثل لبنیات پرچرب، گوشت، مواد غذایی سرخ کردنی و پنیر میل کنید هضم غذا به کندی انجام می‌شود و برای همین هم احساس سنگینی خواهید کرد. پس لازم است به هیچ‌وجه دوروبر مواد غذایی چرب نروید. توصیه می‌کنیم مواد غذایی کم چرب اما سرشار از پروتئین مانند توفو یا ماهی میل کنید.

آدامس نخورید
خیلی‌ها آدامس می‌جوند تا دهانشان خوشبو شود. البته لازم است که در طول مراسم نفس خوشبویی داشته باشید اما آدامس جویدن راه حل خوبی نیست. به خاطر این که با جویدن آدامس، باد زیادی وارد معده‌تان می‌شود و  باعث نفخ معده  می‌شود.

درباره amin

این مطالب را نیز ببینید!

برای بخشیدن مهریه باید چکار کرد؟

بخشیدن مهریه توسط عروس خانم به آقای داماد تاقبل از اینکه عقد بشید امکان بخشیدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *