خانه / مجردی تا ازواج / چطوری مدل مناسب گوشواره بخریم

چطوری مدل مناسب گوشواره بخریم

نکات مهم پیش از خرید گوشواره

هنگامیکه موضوع انتخاب خرید یک گوشواره بی نقض به میان می آید.مواجهه با حجم عظیم و متنوعی از محصولاتی که در بازار موجود است کار را کمی دشوار می سازد…با عروسان همراه باشید:

نکات مهم پیش از خرید گوشواره

گوشواره و موهای کوتاه 

موهای کوتاهی که به واسطه آن لاله گوش و گردن آشکار است بیشترین بهره را از گوشواره می برد و فرد را قادر می سازد تا هر نوع گوشواره با هر سایزی را برای خود انتخاب کند.

درخشش الماس دکمه ای ، یاقوت و سنگ های تراش خورده بر گوشهای شما قابل تحسین خواهد بود. همچنین استفاده از گوشواره های خوشه ای نیز بدون نگرانی از بابت نداشتن موهای بلند ، می تواند در کنار گردن شما ظاهر زیبا و کاملی ایجاد کند.

گوشواره برای موهای بلند

موهای بلندی که به صورت آبشار بر روش گوشهای می افتد براحتی میتواند گوشواره های گل گوش و توپی شکل را مخفی سازد . برای موهای بلند انتخاب گوشواره های بزرگتر و بلندتر شانس بیشتری برای دیده شدن دارند. شکلهای کشیده مانند بیضی و مستطیل هماهنگی بیشتری با موهای بلند دارند.

به رنگ موهای خود دقت کنید

تمام موارد و ریزه کاری هایی که در مورد انتخاب رنگ لباس ، کفش ، آویز ، کیف دستی و همچنین رنگ موهای خود باید به آن دقت کنید برای انتخاب رنگ گوشواره هم قابل تعمیم خواهد بود.

توجه داشته باشید که گوشواره در موهای کوتاه در کنار مو قرار می گیرد و موهای بلند نقش پس زمینه برای گوشواره ایفا می کنند.

گوشواره های طلایی و نقره ای براق همانند گوشواره ای الماس تراش خورده برای هر نوع رنگ مویی مناسب است.

فرم صورت گرد

  • گوشواره های بلند که طرح هایی کشیده دارند.
  • گشواره هایی با کریستال های چشم نواز که به صورت آبشاری کشیده شده اند و حالتی لوزی و بیضی وار دارند
  • گوشواره هایی ظریف که به طرح هایی به صورت زنجیری رو به پایین هستند

فرم صورت باریک

  • مدل های گرد را انتخاب کنید چرا که باعث می شود صورت شما عریض تر دیده شود. به عنوان مثال گوشواره هایی با مروارید های گرد یا گوشواره هایی که حالتی دایره ایی را در ذهن مخاطب ترسیم کند یا گوشواره هایی با کریستال های درخشان و نسبتا گرد یا گوشواره هایی که نگین هایی کنار هم و انباشته داشته باشند می توانند انتخاب مناسبی باشند

همچنین ببینید

با کدام یکی از خواستگاران ازدواج کنیم

در صورتی که فردی که سلطه پذیر نیست، با همسری سلطه گر زندگی کند و به خاطر شرایط خاص و محدودیت هایش به قدرت طلبی او تن دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *