خانه / سبک زندگی / چطوری باید قلم موی آرایشی بشوریم

چطوری باید قلم موی آرایشی بشوریم

۱٫ هر چیزی که برای این کار احتیاج دارید را آماده کنید. همه ی قلم موهای آرایشی تان، یک پاک کننده ی صورت یا شامپوی بچه، یک‌کاسه ی کوچک و ۲ عدد حوله. همچنین برای این کار به یک سینک دست شویی نیز نیاز خواهید داشت.

۲٫ شیر آب را باز کنید تا زمانی که ولرم شود، نه به اندازه‌ای که نتوانید از داغی به آن دست بزنید، نه به اندازه‌ای که سرد باشد.

۳ پاک کننده ی صورت یا شامپوی بچه‌تان را باز کرده و مقدار کمی از آن را در کاسه بریزید، به اندازه ی یک قاشق غذاخوری کافیست، اگر مقدار بیشتری نیاز شود، همیشه خواهید توانست اضافه کنید.

۴٫ یک قلم مو را برداشته و موهای آنرا زیر آب ولرم بگیرید. و با استفاده از دستتان تمام موهای قلم مو را خیس کنید.

۵٫ انگشتان خود را در پاک کننده ی درون کاسه فرو ببرید و مقدار اندکی از آن را بردارید، آب قلم مو را بچکانید و پاک کننده را به موهای قلم مو بمالید و ماساژ دهید تا مطمئن شوید تمام موها به آن آغشته شده اند.

۶٫ قلم مو را زیر آب ولرم گرفته و به ماساژ موهای قلم مو ادامه دهید. سپس قلم مو را آب کشی کنید تا تمامی پاک کننده از آن شسته شود.

۷٫ موهای قلم مو را بر روی یکی از حوله هایی که آماده کرده‌اید بمالید تا آب و پاک کننده ی اضافی روی آن باقی نماند. سپس آن را روی حوله ی دیگر گذاشته و ۲۴ ساعت به آن اجازه دهید تا کاملا خشک شود.

۸٫ این مراحل را برای تمام قلم موهای آرایشی تان تکرار کنید.

لم‌موهای آرایشی خود را بطور منظم تمیز کنید

بنظر من بهترین کار این است که قلم‌موها را در شب قبل از خواب بشویید، در نتیجه آنها فرصت دارند تا قبل از اینکه دوباره از آنها استفاده کنید، خشک شوند. آنها را بطور افقی قرار دهید تا خشک شوند.

اگر آنها را بطور ایستاده خشک کنید، آب در فرول (یک نام فانتزی برای جایی که موها به دسته وصل می‌شوند) نفوذ می‌کند. هنگامیکه این اتفاق می‌افتد، آب می‌تواند چسبی که موها را بهم وصل کرده شل کند و موهای قلم‌موها شروع به ریختن می‌کنند.

در نتیجه هنگام استفاده از قلم‌مو، موهای ریزی روی صورتتان پخش می‌شود. هیچ چیزی خسته کننده‌تر از برداشتن موهای سیاه ریز از روی پوست بعد از اینکه آرایشتان را تمام کردید نیست.

منبع:ایران ناز،تناسب اندام

همچنین ببینید

چطوری گردنبند مناسب بخریم

برای اندازه گیری طول گردنبند ها استانداردی در نظر گرفته که بر اساس واحد طولِ اینچ است که با اعداد زوج شروع می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *