خانه / سبک زندگی / دانستنی راجب خرید کت تک

دانستنی راجب خرید کت تک

کت تک مردانه را با چه چیزهایی بپوشم؟

یکی از مزایای کت تک مردانه، ست شدنش با جمع زیادی از لباس‌های دیگر است، به عبارت دیگر با یک تیر چند استایل را به خودتان هدیه می دهید:

بلوز یقه هفت: بلوز یقه هفت استایل خوبی برای آقایان می سازد.

پیراهن مردانه و کراوات: در مراسمی که رسمیت بیشتری دارد استفاده از پیراهن مردانه و کراوات، زیر کت تک شما، ایده‌ی خوبی است.

پیراهن چهارخانه: یک پیراهن چهارخانه ی شیک انتخاب خوبی برای تکمیل کت شماست.

جلیقه: جلیقه بافت مردانه یا یک کاردیگان می‌تواند به استایل شما لایه های بیشتری اضافه کند و در فصل های سرد، گرمای ظاهر شما را بیشتر کند.

شلوار جین: خوشبختانه و با خیال راحت می توانید این کت را با شلوار جین همراه کنید و یک استایل نیمه رسمی بسازید.

سایزبندی کت تک

کت های تک دارای سایزبندی های متنوع و مختلفی هستند. انتخاب سایز مورد نظر با توجه به میزان اندازه بودن کت بر روی بدن شما می باشد. این سایزبندی ها با توجه به سن خریدار می تواند متفاوت باشد. سعی کنید در خرید این کت تک ها دقت کنید و سایز مورد نظر خود را خریداری کنید. استفاده از سایزهای کوچکتر یا بزرگتر خریدار آزاردهنده می باشد.

چه قدی برای کت من مناسب است؟

کت‌های قدیمی بلندتر در نظر گرفته می‌شدند اما سلیقه‌ی طراحان امروزی لباس برای برش کت تک مردانه ، انتخاب قد کوتاه‌تر است. حالت ایده‌آل این است که لبه‌ی پایین آستین کت با قد پایین کت تقریبا در یک خط قرار بگیرد، البته طبیعی است که قد کت چند سانتی متری بلندتر باشد. به خاطر داشته باشید اگر قدتان از ۱۸۰ سانتی متر بلندتر است، قد کت‌تان هم می‌تواند کمی بلندتر از حالت عادی باشد.

رنگ دکمه مهم است؟

جواب این سوال مثبت است. برای مثال کتی سرمه‌ای با رنگ دکمه‌ی طلایی رسمیت بیشتری نسبت کتی طوسی با دکمه‌های مشکی یا کتی کرم با دکمه‌های قهوه‌ای دارد.

کت تک مردانه را با چه چیزهایی بپوشم؟

یکی از مزایای کت تک مردانه، ست شدنش با جمع زیادی از لباس‌های دیگر است، به عبارت دیگر با یک تیر چند استایل را به خودتان هدیه می‌دهید:

منبع:دیجی استیل بیتوته

همچنین ببینید

چطوری گردنبند مناسب بخریم

برای اندازه گیری طول گردنبند ها استانداردی در نظر گرفته که بر اساس واحد طولِ اینچ است که با اعداد زوج شروع می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *