خانه / اطلاعات عمومی / کشتی لا پرنسسا

کشتی لا پرنسسا

لا پرنسسا (۱۷۷۸) (به انگلیسی: La Princesa (1778)) یک کشتی است. این کشتی در سال ۱۷۷۸ ساخته شد.

 یک ناوچه اسپانیایی یا Corvette ساخته شده در پایگاه نیروی دریایی اسپانیا در San Blas بود و در سال ۱۷۷۸ راه اندازی شد. او گاهی اوقات نامیده می شود ناوچه و گاهی اوقات corvette. در آن زمان یک کوروت شبیه به یک ناوچه بود که هر دو سه کشتی جنگی کشتی بود، اما کرکت ها کمی کوچکتر بودند و به جای دو، تنها یک عرشه داشتند. 

مشخصات دقیق La Princesa شناخته شده نیست. لا Princesa با ذخیره سازی به اندازه کافی طراحی شده بود که به مدت یک سال بدون نیاز به بازنشستگی به سر می برد. او برای دوام به جای سرعت ساخته شده بود. مانند La Favorita ، یک مجتمع مشابه در San Blas، La Princesa ، به شدت مورد استفاده قرار گرفت، که برای بیش از سه دهه خدمت کرده است، نقش مهمی در کاوش شمال غربی اقیانوس آرام و همچنین فعالیت روزمره ماموریت های آلتا کالیفرنیا ایفا می کند. در طول سفر ۱۷۷۹، شاهزاده شش قهرمان چهار پوندر و چهار سه پوند را حمل و ضمیمه خدمه ۹۸ کرد.پرنسسا در سال ۱۷۸۹، زمانی که استبان خوزه مارتینز کنترل نوتکا صدا را گرفت، ۲۶ قهرمان را حمل کرد.

فعالیت جنگی

در حالی که اسپانیا در اوایل سال ۱۷۸۰ در جنگ با انگلیس بود، پایگاه دریایی سن بلا به دفاع از فیلیپین اختصاص یافت . در سال ۱۷۸۰ فرانسیسکو آنتونیو مولله برای این منظور از Princesa به مانیل رفت . او در سال ۱۷۸۱ به سان بلا بازگشت. در اواسط دهه ۸۰ میلادی عرضه آلتا کالیفرنیاافزایش یافت. استبان خوزه مارتینز چندین بار در اوایل دهه ۱۷۸۰ Princesa را به مونتری برد 

همچنین ببینید

پری‌گنجشک پشت‌قرمز

پری‌گنجشک پشت‌قرمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *