خانه / سبک زندگی / پلی برای عبور از شکست شغلی

پلی برای عبور از شکست شغلی

مسئولیت پذیر باشید:

محصول و کالای سفارش شده از طرف مشتری تان را سر وقت آماده کنید و تحویل دهید با مشتری تان صادق باشید و به آنها بگویید که کار آنها را سر وقت انجام می دهید و سعی نکنید مسائل را با سیاست لاپوشانی کنید زیرا مشتریان نیز مو انسانند و از تلاش صادقانه شما  راضی خواهند شد.

بهانه تراشی نکنید:

اگر همواره بهانه بیاورید ممکن است به فرد غیر قابل اعتمادی تبدیل شوید افراد به شما اعتماد نکند در این حالت برای هر خطا و کوتاهی تان بهانه‌تراشی می کنید و مطمئن شکست خواهید خورد. پس با واقعیت ها روبرو شوید و کارها را به موقع آماده کنید اگر نمی توانید برای تکمیل کردن کار از دیگران کمک بگیرید و اگر شکست خوردید عذرخواهی کنید و بدون بهانه‌تراشی مسئولیت کار خود را به عهده بگیرید تک رو نباشید و از دوستان کمک بخواهید.

شکست مقدمه پیروزی است:

به دلیل تصمیمات غیرمنطقی شکست خوردید باید بدانید شکست یکی از بهترین ابزارهای آموزنده است که در اختیارتان قرار گرفته تا زمانی که شکست خوردی ناراحت نشوید و پس نزنید و قاطعانه به سمت هدف خود حرکت کنید.

عصبانی نباشید:

زمانی که کارتان را چه داوطلبانه و چه اجباری ترک می‌کنید عصبانی نباشید. بیشترین روانشناسان توصیه می کنند افراد نباید به دلیل شکست یا اخراج از کار تجربه شغلی خود را مسموم کنند. این مشکلات نه پایان بلکه آغاز موفقیت های بعدی در زندگی هستند.

همچنین ببینید

تمیزی منزل بر سلامت روح چه تاثیری دارد

در صورتی که میتوان ادعا کرد بعد روحی نظافت منزل و بهداشت پیرامون ما مهمتر از بعد جسمی ان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *