خانه / مجردی تا ازواج / نشانه های همسر بد در جشن عروسی

نشانه های همسر بد در جشن عروسی

افسردگی بعد از هیجان عروسی:

همان طور که گفته شد، در حین تدارکاتی که برای ازدواج خود می‌بینید، با داستان‌ها و مسائل مختلفی روبرو می‌شوید. پس از ازدواج و رسیدن شما و همسرتان به یکدیگر، به دقایق و لحظات عادی زندگی بازمی‌گردید و این ممکن است کمی شما را افسرده کند و دیگر هیجان قبل از عروسی را نداشته باشید. در این راستا تا جایی که می‌توانید از موفقیت‌‌های کوچک زندگی، مهمانی‌ها و تفریح‌های کوچک لذت ببرید و بدانید که با توجه به همین خوشحالی‌های کوچک می‌توانید از حال خود لذت ببرید و با همکاری همدیگر، موفقیت‌های شگفت‌انگیزی را برای خود در زندگی رقم بزنید.

. پرتاب کیک به صورت

حتماً در برخی کلیپ‌ها دیده اید که یکی از زوجین در مراسم عروسی برای شوخی و خنده، به صورت طرف مقابل تکه‌ای از کیک عروسی را پس از برش پرتاب می‌کند. بدون تردید، پیش از اقدام به چنین حرکتی باید جزئیات شخصیّتی شخص مورد نظر را بدانید و حداقل قبل از این حرکت با او هماهنگ کنید. یک عکاس می‌گوید شاهد بوده که اغلب ازدواج‌هایی که با پرتاب کیک بدون رضایت و اجازه گرفتن همراه بوده، سرانجام به طلاق منجر شده است.

دعوا و بگو مگو

یک عکاس می‌گوید مجبور شده تا عکس عروس را تصحیح کند و یک لبخند دروغین روی صورت عروس قرار بدهد تا دعوای پشت پرده مراسم که باعث از قیافه افتادن عروس شده بود را مخفی کند.

با وجود اینکه مراسم ازدواج و جزئیات خسته کننده آن، اعصاب زوجین را به هم می‌ریزد، سبک تعامل برقرار کردن با فشار‌ها در چنین روز مهمی، اسرار زیادی را برملا می‌کند. این عکاس می‌گوید: شروع مثل این نشان می‌دهد که ازدواج هرگز ادامه نخواهد یافت.

نادیده گرفتن سلایق یکدیگر

یکی از عکاسان می‌گوید در یکی از مراسم، داماد عکس‌هایی را می‌خواست که سرگرمی‌ها و فعالیت‌های مورد علاقه اش در آن‌ها پررنگ باشند، اما غافلگیری بزرگ برای عکاس زمانی بود که عروس هم نمی‌خواست داماد در عکس‌های او باشد، زیرا او موضوع کاملا متفاوتی را برای عکس در نظر داشت. عکاس می‌گوید وقتی عکس‌ها را آماده می‌کرده داماد با او تماس گرفته و گفته نیازی به عکس‌ها نیست، زیرا از همسرش جدا شده است.

منبع: تابناک باتو

همچنین ببینید

با کدام یکی از خواستگاران ازدواج کنیم

در صورتی که فردی که سلطه پذیر نیست، با همسری سلطه گر زندگی کند و به خاطر شرایط خاص و محدودیت هایش به قدرت طلبی او تن دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *