خانه / زناشویی / خواستگاری،نامزدی،عقد،عروسی / روش بله گرفتن از مردها برای ازدواج

روش بله گرفتن از مردها برای ازدواج

روش بله گرفتن از مردها برای ازدواج

آیا برای طرح این موضوع از جانب خانم ها منعی وجود دارد؟

منعی وجود ندارد. زن می تواند به مرد مورد علاقه اش ابراز عشق و علاقه کند که البته اگر این کار، غیرمستقیم صورت گیرد، تاثیر مثبت بیشتری بر روی مردانی دارد که نیاز به تشویق زنان دارند.

 

پیشنهادتان را در خلوت بدهید

حتما شما هم این که در مقابل چشم دیگران رو به روی معشوق تان زانو بزنید و به او پیشنهاد ازدواج دهید را نمی پسندید.بنابراین بهتر است این کار را در خلوت دو نفره خود انجام دهید.

 

خودتان باشید

آدم ها به محض اینکه می فهمند رابطه به مسری که پایانش ازدواج است پیش می رود، دیگر آن طور که هستند رفتار نمی کنند. آن ها وقتی این موضوعی را می فهمند، می خواهند جامعه پسند و خانواده پسند رفتار کنند و همین رفتارهای ساختی به رابطه شان آسیب می زند. شما قرار است یک عمر زندگی کنید سعی نکنید کس دیگر باشید

 

آیا تقاضای ازدواج و خواستگاری از سوی زنان می تواند دارای پیامدهایی باشد؟

زنی با گل و شیرینی به خانه مردی برای خواستگاری برود، برای شأن و منزلت یک زن خوب نیست اما پیشنهاد ازدواج از سوی زن در قالب جملات و بیان مناسب به مرد به هیچ عنوان زشت نخواهد بود.

 

سریش نباشید

هر چه دخترها خودشان را نیازمند و وابسته تر نشان دهند، پسرها را از خود دورتر می کنند. آقایان، خانم هایی را که از خود استقلال ندارند، نمی پسندند. بنابراین قبل از این که رابطه شما به پایان برسد، این رفتار را از خود دور کنید.

 

امتیاز اضافی ندهید

بیش از اندازه سرویس و امتیاز دادن به یک مرد، نه تنها او را به یک فرد و رابطه وابسته نمی کند، بلکه باعث می شود شما را پس بزند و میلی به ازدواج کردن با شما نداشته باشد.

 

به او بگویید که به ازدواج علاقه دارید

برخی مردان اگر بدانند که شما قصد ازدواج دارید، جدی تر به این مسئله فکر می کنند. کافی است این موضوع را با فرد مورد علاقه تان در میان بگذارید

 

اگر من پیشنهاد بدهم بعدا سرزنش نمی‌شوم؟

برخی مواقع فکر می کنیم اگر درخواست‌شان را مطرح كنند ممكن است خودشان را تحمیل كنند و بعدا در زندگی مشترك سرزنش شوند و احساس امنیت را در زندگی زناشویی از دست بدهند،  یك جا آقا درخواست می‌كند یك جا خانم، فرقی ندارد، اگر هم  او بعدا سوء‌استفاده كرده و شما را سرزنش كند به راحتی می‌توانید به او بگویید كه شما باهم به این نتیجه رسیده‌اید كه با یكدیگر ازدواج كنید.

روش بله گرفتن از مردها برای ازدواج

 

این مطلب را نیز بخوانید:

اهمیت مزاج افراد در زندگی

همشهری و سایت کوکا

همچنین ببینید

چطوری به عروس نزدیک بشیم

سعی کنید به جای اینکه میان رابطه مادرشوهر و همسرتان قرار بگیرید در کنار همسرتان به مادر او عشق بورزید و در مسابقه محبت از او سبقت بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *