خانه / تکنولوژی / از چه cms برای ساخت فروشگاه استفاده کنیم

از چه cms برای ساخت فروشگاه استفاده کنیم

بهترین سیستم های مدیریت محتوا برای ساخت فروشگاه اینترنتی در سال اخیر به شرح زیر بوده است:

۱-سیستم وردپرس به همراه افزونه ووکامرس

۲-مجنتو

۳-پرستاشاپ

۴-اوپن کارت

۵-جوملا به همراه افزونه ویرچومارت

۶-تومیتوکارت

۷-زن کارت (ZenCart)

مزایای استفاده از CMS های اختصاصی برای طراحی فروشگاه اینترنتی:

هزینه پایین: این روش ها هزینه های خیلی کمی دارند و در صورتیکه در ابتدای مسیر هستید شاید برای آزمون و خطا روش مناسبی باشد.

قابلیت تغییر سریع:در این روش امکان تغییر ظاهر و امکانات را به راحتی دارید.

فروشگاه ساز Magento  بهترین فروشگاه ساز دنیا

یکی از کاملترین و حرفه ای ترین فروشگاه سازی که تا به الان وب به خودش دیده است فروشگاه ساز مجنتو می باشد که تمام امکانات یک فروشگاه ساز حرفه ای مانند بامیلو و دیجیکالا با پشتیبانی و نسخه فارسی و راست چین با قالب ها و افزونه های زیاد با امنیت بالا و رایگان را دارد.

بررسی فروشگاه ساز PrestaShop

فروشگاه ساز پرستا شاپ مورد پسند طراحان و توسعه دهندگان وب می باشد و پشتیبانی و امکانات خیلی خوبی دارد و از زمان تولید تا به امروز خیلی خوب پیشرفت کرده است و سایت های زیادی وجود دارد که گردش مالی بالایی دارند و با این فروشگاه ساز هیچ مشکلی ندارند  این فروشگاه ساز هم مانند بقیه فروشگاه سازها ماژول ها قالب های فراوانی دارد و تقریبا می توان گفت که شما توسط این فروشگاه ساز می توانید یک فروشگاه کامل با تمام امکاناتی که مد نظرتون هست رو راه اندازی کنید .

بررسی فروشگاه ساز OpenCart

در سال های گذشته از این فروشگاه ساز خیلی زیاد استفاده می شد و بسیاری از فروشگاه ها با اپن کارت راه اندازی می شدند و پشتیبانی و رفع مشکلش هم خیلی خوب بود اما تنوع قالب و ماژول هایش نسبت به مجنتو بسیار کمتر است و در کل برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی متوسط رو به بالا مناسب می باشد.و دارای نسخه کاملا فارسی نیز می باشد.

بررسی فروشگاه ساز وردپرس ووکامرس

قالب های فروشگاهی و افزونه های زیادی برای وردپرس در سایت های فارسی موجود می باشد که بسیاری از آن ها رایگان می باشد وردپرس به دلیل محبوبیتش بین برنامه نویس ها خیلی حمایت می شود که قالب های زیاد و زیبایی نیز برایش طراحی کرده اند ولی در نهایت امکانات آن محدود است و برای کسانی که هیچ هزینه ای برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی نمی دهند مناسب می باشد.

فروشگاه ساز جوملا

این فروشگاه ساز نیز همانند وردپرس برای فروشگاه ساخته نشده است اما ماژول هایی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی برایش ارئه شده است می توان گفت که حتی جوملا از وردپرس حرفه ای تر نیز می باشد اما به دلیل پشتیبانی بهتر وردپرس و انعطاف پذیر بودنش محبوب تر است.

همچنین ببینید

چطوری برنامه نویسی شروع کنیم

چرا باید به انگلیسی مسلط باشیم؟ چون اولا زبان‌های برنامه‌نویسی براساس زبان انگلیسی‌ان، دوما، به یه سری منابعی سر خواهیم زد که همشون انگلیسی‌ان؛ پس بهتره انگلیسی بلد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *