خانه / سبک زندگی / کدام رنگ لباس به ما می آید

کدام رنگ لباس به ما می آید

انتخاب رنگ لباس بر اساس رنگ پوست

برای تعیین رنگ پوست تان اولین کاری که باید انجام دهید این است که رنگ رگ ها  را پیدا کنید. به رنگ رگ های روی مچ دست دقت کنید. اگر رگ ها بنفش یا آبی رنگ هستند رنگ پوست تان سرد است و اگر رگ ها سبز هستند رنگ پوست تان گرم است.

اگر نمی توانید رنگ پوست تان را تعیین کنید و یا هر دو رنگ آبی و سبز را مشاهده می کنید رنگ پوست تان خنثی است یعنی می توانید از هر رنگی در انتخاب لباس استفاده کنید.

البته نمی توان به طور قطعی گفت که تمام این رنگ ها برای شما که رنگ پوست تان سرد است مناسب هستند باید آن ها را امتحان کنید و ببینید که کدام یک مناسب تر هستند.

اگر رنگ پوست تان گرم است رنگ های گرم و زمینی بپوشید. رنگ های عسلی، مرجانی، زیتونی و کرمی برای پوست های گرم بسیار مناسب هستند. در میان رنگ های خنثی از رنگ های خاکستری مایل به قهوه ای، خاکستری قارچی و کاپوچینو استفاده کنید. از رنگ های سرد مثل آبی اجتناب کنید.

نمی توان گفت که خودتان را محدود به همین رنگ ها کنید زیرا ممکن است تمام رنگ های گرم مناسب شما نباشند.

رنگ لباس را با رنگ چشم های خود ست کنید. به عنوان مثال اگر چشم های آبی دارید رنگ لباس را بر اساس رنگ سیاه دور مردمک چشم انتخاب کنید. رعایت این نکته برای لایه بندی کردن ژاکت و پیراهن نتیجه خوبی می دهد.

. مناسب با موقعیت لباس بپوشید.

– در ملاقات های دوستانه برای اولین بار از سیاه یا قرمز استفاده کنید. سیاه نشان دهنده هوش و اعتماد به نفس و رنگ قرمز علاقه و اشتیاق شما را نشان می دهد. لباس هایی مانند شلوار، پیراهن، تی شرت به رنگ قرمز و مشکی تاثیر قوی و پایداری بر روی مخاطب شما می گذارد.

-هنگام گرفتن عکس از لباس هایی با کنتراست رنگ بالا استفاده کنید. رنگ های روشن و یا اصلی مانند سیاه و سفید به خوبی با هم ترکیب شده و در عکس شما را زیبا نشان می دهند.

-در عروسی لباس سیاه و یا سفید نپوشید. به طور سنتی بیشتر عروس ها لباس سفید و دامادها رنگ سیاه می پوشند. بهتر است از رنگی متفاوت با آنها استفاده کنید تا بیشتر به چشم بیایید.

همچنین ببینید

تمیزی منزل بر سلامت روح چه تاثیری دارد

در صورتی که میتوان ادعا کرد بعد روحی نظافت منزل و بهداشت پیرامون ما مهمتر از بعد جسمی ان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *