قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / سبک زندگی / نکاتی برای امنیت فرزندتان در هنگام رانندگی

نکاتی برای امنیت فرزندتان در هنگام رانندگی

در سراسر جهان،سوانح مربوط به رانندگی دلیل اصلی مرگ کودکان می باشد،حتی زمانی که آنها بزرگتر میشوند ،باز هم چنین آماری دست نخورده باقی می ماند.

چنین آمار در حقیقت یک هشدار است

ولی چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا با این مساله براحتی کنار بیایید

اگر تازه کار هستید،به هیچ وجه هنگامی که خسته هستید رانندگی نکنید رانندگی به هنگام خستگی بسیار خطرناک است.در حقیقت راننده ای که هوشیار نباشد.بزرگترین خطر در یک جاده بشمار میرود.

فرزندتان را در عقب ماشین و در حالتی که پشت او به شماست قرار دهید.به منظور تامین امنیت هرچه بیشتر فرزندتان،آکادمی اطفال پیشنهاد می کند که حداقل تا ۲ سالگی،او را به هنگام رانندگی در چنین وضعیتی قرار بدهید( فرزندتان را در عقب ماشین و در حالتی که پشت او به شماست قرار دهید.)

گوشی همراه را در کیفتان بگذارید و سپس هر دو را عقب ماشین قرار دهید،استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی،ریسک تصادفات جاده ای را ۸ برابر افزایش می دهد.

قرار دادن کیف در صندلی عقب،به شما کمک می کند که هرگز تصادفا فرزندتان را در ماشین جا نگذارید،بیاد داشته باشید که شما هرگز نباید فرزندتان را در ماشین تنها بگذارید،حتی برای یک لحظه اما اگر احیانا کیف خود را جا بگذارید ،مجبور خواهید شد تا دوباره به ماشین برگردید و هنگامی که بر می گردید ،غیر ممکن است فرزندتان را جا بگذارید.

اگر می توانید یک آینه دستی تهیه کنید و آن را طوری قرار دهید که صندلی عقب ماشین براحتی دیده شود تا بتوانید در حین رانندگی فرزندتان را ببینید.به همراه داشتن یک آینه در چنین مواقعی باعث می شود تا بتوانید در حالی که حواستان به رانندگی است،از حال فرزندتان باخبر شوید و حتی یک لحظه هم از جاده چشم بر ندارید.

اگر صندلی عقب ماشین پر از اسباب بازی،پتو و کتاب و چیزهای دیگر است،باید بدانید که در صورت تصادف تمام این وسایل با شتاب زیاد به اطراف پرت خواهند شد و هرچه سرعت شما بیشتر باشد،آنها با شتاب بیشتری به اطراف اصابت خواهند کرد.پس هر چیز غیر ضروری را از ماشین بیرون ببرید و چیزهای ضروری را در کنار صندلی در داخل محفظه های ماشین قرار دهید.

اگر کودک شروع به گریه کردن می کند سعی کنید در هنگام رانندگی به این موضوع رسیدگی نکنید شما نباید هیچ وسیله ای از جمله پستانک را در چنین شرایطی در اختیار او بگذارید،هر چند ممکن است چنین کاری گریه او را متوقف کند اما انجام چنین کاری خطرناک است

در چنین مواقعی بهترین کار این است که یه جای پارک پیدا کنید،کنار بزنید و خواسته های کودکتان را بر طرف کنید،پس از آن می توانید دوباره به راهتان ادامه دهید

درباره ی amin

مطلب پیشنهادی

چطوری از مهمان ها خوب پذیرایی کنیم

مغز ما تاثیر زیادی در جذاب نشان دادن غذا یا بد نشان دادن غذا دارد،اگر مغز ما سیگنال مثبت بفرستد ما خیلی بیشتر از غذا لذت می بریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *